İzmir ve Ege Haberleri: ücretsiz ilan siteniz   

Türkçe ile İlgili Basından Seçmeler
Seçme Yazılar, Haberler vb...

Dilimiz Türkçe ile ilgili gazete ve dergi yazıları, haberler vb...

   Yeni Bir Yabancı Dil: TÜRK-MANCA
Almanya'da yaşayan yeni kuşak Türk'lerin dil sorunu... Almanya'da yetişen üçüncü kuşak Türk gençlerinin kullandığı dil, tıpkı kendileri gibi kimlik bunalımı yaşıyor.
Sayfaya Gitmek İçin Tıklayın.  

   Asparagas (sözünün öyküsü) nedir?
Bu sözcük, bilinen “kuşkonmaz” sebzesinin adı olarak bütün dünyada kullanılır, ama habercilikteki bir ayıbın adlandırılmasında kullanılması, ülkemize özgü bir durum.
Sayfaya Gitmek İçin Tıklayın.  

   Dünden Bugüne Türkçe'miz
1960′lardan günümüze doğru bir bakış atıldığında, Türkçe düşmanlarının çok canını sıkacak bir görüntü ortaya çıkıyor. İşte bu görüntüyü anlatan yazıyı ...
Sayfaya Gitmek İçin Tıklayın.  

   Bir Paris ve Paris'liler Öyküsü
İşyerlerine Fransızca dışında adlar konmasının yasak olduğu Fransa'da, insanların dillerine verdiği değer ve önem, her türlü beğeniyi hakedecek düzeydedir.
Sayfaya Gitmek İçin Tıklayın.  


Bu sayfanın adresi:
http://www.izmirsevgisi.com/turkcemiz/basin/_dilimiz-ile-ilgili-basindan-secme-yazilar.html


Bu sayfayı arkadaşınaBasında Türkçe'miz... 1. Sayfasındasınız.

Dilimiz Türkçe ile ilgili gazete ve dergi yazıları, haberler vb...

 

20.9.11 - f0

İzmirSevgisi.com   izmirsevgisi.com
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılıdır. Sitemiz “uyar ve kaldır” ilkesini benimsemiştir.
Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen
hak sahipleri veya meslek birlikleri, içeriğin kaldırılmasını istemek üzere, “iletişim” bölümünden bize ulaşabilirler.
www.izmirSevgisi.com
Star Tv - TRT 1 - ATV - ART - CNN Turk
 


Sayfanın En Üstüne Gider.
Son  Aramalar:
(Aramalar, WebStats [searchs] ve Alexa sitelerinden alınmaktadır.)
www.izmirSevgisi.com İzmir Sevgisi İzmir rehberi İZMİR REHBERİ, izmir resimleri izmir ilçeleri İZMİR İLÇELERİ, izmir haber izmirden son dakika haberleri, haber son dakika izmirde son haberler izmir resimleri haberler izle haberleri izle izmirden haberler izmir haritası izmir semt, miting mustafa kemal mustafa kemal atatürk atatürk fotoğraf albümü fotoğraf albümü. İZMİR izmir izmir haberleri kız resimleri harita İzmİr güzel kadın online. Güzel kız online haber fatih çavuş en son haberleri izle İzmİr harİtasi, harİtalar izmirde haritası. izmir semt atatürk fotoğrafları izmirin ilçeleri, izmir haritası ayrıntılı izmir ilceleri son dakika haberleri izle, http://www.izmirsevgisi.com canlı televizyon izle tv izle naklen televizyon seyret bilgisayarda canlı online tv programlarını seyret, bilgisayarından maçları naklen canlı izle. ATV star tv tv8 trt1 trt2 trt3 tv kanalları Türk kanallarını izle yabancı kanallar uydu kanalları ulusal tv art avrasya dizileri canlı izle izmir semtleri. izmir haber son dakika izmir mitingi izmir ilceleri mustafa kemal atatürk resimleri indir. izmirde son haberler izmirin ilçeleri İzmİrİn İlÇelerİ. Atatürk fotoğraf albümü indir, izmirdeki kizlarin resmİ, izmirin kızları güzeldir kadınları erkekleri, izmirli olmak atatürk resmi indir izmir ilçeleri en son haberleri izle. Atatürk resimleri izmir haber izmir haritası beyaz boyu atatürk fotoğrafları son dakika haberleri izle.